У День захисника України на Личаківському цвинтарі перепоховали двох воїнів УПА

У День захисника України на Личаківському цвинтарі перепоховали двох воїнів УПА

14.10.2019

У День захисника України та День створення Української повстанської армії поблизу Личаківського цвинтаря з військовими почестями перепоховали двох воїнів УПА.

Місце поховання вояків знайшли у селі Щирець Пустомитівського району. Це воїни УПА Михайло Мочурад-Савур та Дмитро Онищак, які героїчно загинули у вересні 1951 року в селі Сороки Пустомитівського району. Останки ексгумувало КЗ ЛОР «Доля» завдяки співпраці з організацією «Меморіал» імені Василя Стуса» та ініціативи родичів. Взагалі ж цьогоріч на Львівщині віднайдено та ексгумовано 6 воїнів Української повстанської армії. 

 

Окрім того, керівництво області, представники громадськості, військовослужбовці, ветерани визвольних змагань поклали квіти до Меморіалу невідомому вояку УПА.

«Від імені Львівської обласної ради прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня захисника України! Сьогодні ми вшановуємо Героїв-захисників України і з вдячністю схиляємо голови перед їхніми Подвигами. Тож, будьмо гідними пам’яті наших патріотів! Мирної нам України і щасливого майбутнього українцям! Слава Україні! Героям слава!», - сказав голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

Зауважимо, що сьогодні, 14 жовтня, Львівська область разом із всією Україною урочисто відзначає День захисника України, свято Покрови, День українського козацтва та 77-річчя створення УПА. З цієї нагоди у  храмах області відбуваються Божественні Літургії за Україну та її захисників.