ПОСТІЙНІ ДЕПУТАТСЬКІ КОМІСІЇ


Склад постійних комісій Львівської обласної ради VII скликання:

 

 Комісія з питань бюджету, соціально-економічного розвитку:

  • Домчак О. І. – голова комісії

  • Собко І. М. – заступник голови комісії (заява про складання повноважень від 17.04.2018 № Д-17вн-107)

  • Андрусишин О. Я.

  • Касян С. В.

  • Лісна М. М.

  • Масний В. Д.

  • Ременяк В. В.

  • Сич Г. І.

  • Чебаненко О.І.

  • Шайдулліна О. В.

  • Шведа В. Б.

Комісія з питань  дорожнього господарства, інфраструктури, регулювання земельних відносин,  адміністративно-територіального устрою, планування території та архітектури:

  • Саган В. С. - голова комісії

  • Устименко В. В. - секретар комісії

  • Баран В. С.

  • Демчина Р. І.

  • Дума А. Р.

  • Письменна Т. О.

  • Задорожний М. Л.

  • Ковалик М. І.

  • Кужидло В. М.

  • Пазин Д. І.

  • Рак С. О.

  • Тягнибок А. Я.

 Комісія з питань законності, депутатської діяльності, регламенту, правоохоронної та антикорупційної діяльності, дотримання прав людини та військових проблем:

  • Дзюдзь М. С. - голова комісії

  • Голуб Ю. В. - заступник голови комісії

  • Ільків І. П.

  • Тенюх І. Й.

  • Ткачик В. П.

 Комісія з  питань охорони здоров'я, материнства, соціального захисту

  • Ковальчук І. В. - голова комісії

  • Савчин В. С. - секретар комісії

  • Гичка М. М. 

  • Лабай І. М.

  • Овсянецький Я. О.

  • Огоновський Ю. Я.

  • Цибуля Л. Й.

  • Шаваров Ю. І.

  • Дорош У. М.

Комісія з питань культури, історико-культурної спадщини, туризму, духовного відродження та засобів масової інформації:

  • Бей Т. Б. - голова комісії

  • Сидорович Ю. Я. - заступник голови комісії

  • Бабінська М. Р.

  • Візняк Ю. Я.

  • Нискогуз М. Ю.

  • Сафінська О. О.

 

Комісія з питань екології, природних ресурсів та рекреації:

  • Прокопів А. І. - голова комісії

  • Білас В. О. - заступник голови комісії

  • Балицький О. М.

  • Буба Є. І.

  • Дейнека А. М.

  • Чад А. С.

 Комісія з питань будівництва, житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності, альтернативної енергетики:

  • Кирилич В. І. - голова комісії

  • Титикало М. Ф. - заступник голови комісії

  • Пакіж С. П. - секретар комісії

  • Грабінський І. М.

  • Ковалів М. І.

  • Кошик П. І.

  • Нестор Ю. Б.

  • Седіло М. Г.

Комісія з питань діяльності агропромислового комплексу, міжнародної технічної допомоги, підприємництва і промисловості, євроінтеграції та інвестицій:

  • Ковч А. В.- голова комісії

  • Кеньо К.І.

  • Сидорович М. В.

 

Комісія з питань комунального майна та приватизації:

  • Комарницький І. М. - голова комісії

  • Шептицький З. С. - заступник голови комісії

  • Ільницький М. М. - секретар комісії

  • Барановський І. Я.

  • Свистун І. В.

  • Олексишин В. П.

 

Комісія з питань освіти і науки:

  • Вантух В. П. - голова комісії

  • Бордун Г. В. - заступник голови комісії

  • Грицик О. Б. - секретар комісії

  • Охріменко Л. В.

 

Комісія з питань молодіжної політики, фізичної культури та спорту:

  • Жукровський П. С.- голова  комісії

  • Васьків Р.І.

  • Марунчак П.М.