Такі заводи дозволяють нам боронити територіальну цілісність та захищати кордони, - Дмитро Разумков про бронетанковий завод у Львові

Такі заводи дозволяють нам боронити територіальну цілісність та захищати кордони, - Дмитро Разумков про бронетанковий завод у Львові

10.06.2021

Парламентська делегація у складі спікера Дмитра Разумкова та депутатів Верховної Ради України, у супроводі голови Львівської обласної ради Ірини Гримак прибула на державне підприємство Львівський бронетанковий завод, що входить до складу ДК «Укроборонпром» та виконує державне замовлення в оборонній сфері.

Керівник парламенту та депутати оглянули виробничі потужності підприємства, поспілкувалися з керівництвом й колективом підприємства. Директор Львівського бронетанкового заводу Віктор Андрощук розповів, що на заводі працюють близько 700 осіб. У цьому році підприємство виконує замовлення за трьома контрактами з капітального ремонту та модернізації бронетанкового озброєння й техніки, потужності виробництва дозволяють виробляти вдвічі більше продукції. За минулий рік Львівський бронетанковий завод сплатив до бюджету понад 50 млн грн податків. Окрім ремонту всіх видів бронетанкової техніки Львівський бронетанковий завод єдиний серед аналогічних підприємств в Україні виготовляє спеціальну техніку. Інженери-конструктори підприємства використовують сучасні технології проєктування та 3D моделювання для верстатів з числовим програмним керуванням.

"Хотілося б виготовляти продукцію в мирних цілях, але саме такі заводи дозволяють нам забезпечувати армію, боронити територіальну цілісність та захищати кордони, - наголосив Дмитро Разумков. Він запевнив, що у майбутньому також буде державне замовлення на продукцію львівського підприємства, зокрема й на броньовані машини "Дозор".

"Зараз відбуваються випробування, мені б хотілося, щоб ці машини якнайшвидше надійшли до наших військових підрозділів",- наголосив він. Дмитро Разумков також акцентував на стратегії розвитку підприємства та наголосив про перспективу трансформації таких виробництв. За його словами, необхідно оптимізувати державні підприємства, адаптовувати їх до вимог ринку, підвищувати фінансово-економічні показники та залучати інвестиції.