ПОСТІЙНІ ДЕПУТАТСЬКІ КОМІСІЇ


Склад постійних комісій Львівської обласної ради VIII скликання:

 

 

 

Комісія з питань бюджету та соціально-економічного розвитку:

Квурт Володимир Леонідович – голова постійної комісії

Дулібяник  Андрій Ярославович – заступник голови

Тіщенко Олександр Володимирович – секретар

Андрейко Віталій Васильович

Дзюдзь Михайло Семенович

Демчина Роман Іванович

Дзядик Сергій Євгенович

Кізима Роман Михайлович

Ситник Йосиф Степанович

Саган Володимир Степанович

Стефанків Святослав Миколайович

Хобзей Северин Павлович

 

Комісія з  питань розвитку місцевого самоврядування:

Кирилич Володимир Ігорович – голова постійної комісії

Кравець Ірина Дмитрівна – заступник голови

Пелиховський Ярослав Володимирович - секретар

Зубач Любомир Львович

 

 

Комісія з  питань законності, депутатської етики, регламенту та свободи слова:

Фединяк Роман Анатолійович – голова постійної комісії

Ганущин Олександр Олександрович

Супрун Ірина Анатоліївна

 

Комісія з питань правоохоронної, антикорупційної діяльності та військових формувань:

Сумало Назарій Михайлович – голова постійної комісії

Ткачук Павло Петрович  – заступник голови

Леонов Едуард Володимирович – секретар

 

Комісія з  питань охорони здоров'я та материнства:

Ярмола Анна Петрівна – голова постійної комісії

Цибуля Леонід Йосифович – заступник голови

Дмитришин Роман Михайлович – секретар

Гичка Михайло Михайлович

Дуда Олег Романович

Іванченко Наталія Олександрівна

Ковальчук Ігор Васильович

Кобецька Леся Миколаївна

Кульчицька-Волчко Марія Василівна

 

Комісія з  питань соціального захисту, прав дітей, людини та учасників бойових дій:

Іщук Микола Васильович – голова постійної комісії

Доманський Володимир Володимирович – заступник голови

Фенчин Олег Романович – секретар

 

Комісія з  питань культури, інформаційної політики та промоції:

Шеремета Святослав Петрович – голова постійної комісії

Цеголко Петро Павлович – заступник голови

Письменна Тетяна Олександрівна – секретар

 

Комісія з  питань екології, природних ресурсів та рекреації:

Свіщов Віталій Олександрович – голова постійної комісії

Дейнека Анатолій Михайлович – заступник голови

Пляцок Анастасія Сергіївна – секретар

Байтала Михайло Романович

Білас Всеволод Омелянович

Буняк Степан Остапович

 

Комісія з питань діяльності агропромислового комплексу, підприємництва та інвестицій:

Раделицький Юрій Орестович – голова постійної комісії

Пилип Степан Романович – заступник голови

Фольварочний Юрій Ярославович – секретар

Вороновська Роксоляна Андріївна

Гагалюк Богдан Миколайович

Козицький Максим Зіновійович

Сех Ірина Ігорівна

Хархаліс Володимир Романович

 

Комісія з питань комунального майна:

Седіло Микола Григорович – голова постійної комісії

Добош Ростислав Олексійович – заступник голови

Василько Олена Василівна – секретар

Березюк Ольга Миронівна

Свистун Інна Василівна

Филипів Роман Степанович

 

Комісія з  питань освіти, науки та інновацій:

Герус Іванна Ігорівна – голова постійної комісії

Дворянин Парасковія Ярославівна – заступник голови

Мамчур Звенислава Ігорівна – секретар

Стецькович Іван Іванович

 

Комісія з  питань інженерного, житлово-комунального господарства, інфраструктури та паливно-енергетичного комплексу:

Козловський Григорій Петрович – голова постійної комісії

Чолій Тарас Богданович – перший заступник голови

Подвірний Тарас Михайлович – заступник голови

Доскіч Юрій Юрійович – секретар

Баран Василь Степанович

Буба Євген Іванович

Дума Андрій Романович

Мазур Юрій Миколайович

Миляник Захар Богданович

Панькевич Олег Ігорович

Стечак Світлана Степанівна

 

 

Комісія з питань історико-культурної спадщини та туризму:

Щурко Іван Петрович – голова постійної комісії

Риботицька Соломія Володимирівна – заступник голови

Чорна Галина Михайлівна – секретар

 

Комісія з  питань євроінтеграції, міжнародного та міжрегіонального співробітництва:

Галецька Наталія Богданівна – голова постійної комісії

Швед Євген Васильович – заступник голови

Кобзарев Олександр Володимирович – секретар

 

Комісія з питань молоді та спорту:

Бей Тетяна Богданівна – голова постійної комісії

Кеньо Катерина Іванівна – заступник голови

Оленич Сергій Романович – секретар