ДЕПУТАТСЬКІ ФРАКЦІЇ ТА ГРУПИ



Депутатські фракції та групи у ЛОР VIII скликання

 

 

 

Депутатська фракція ПП «Європейська Солідарність»

  1.  

Дуда Олег Романович  

голова фракції

  1.  

Баран Василь Степанович

 

  1.  

Березюк Ольга Миронівна

 

  1.  

Білас Всеволод Омелянович

 

  1.  

Буба Євген Іванович

 

  1.  

Буняк Степан Остапович

 

  1.  

Ганущин Олександр Олександрович

 

  1.  

Гичка Михайло Михайлович

 

  1.  

Гримак Ірина Ярославівна

 

  1.  

Демчина Роман Іванович

 

  1.  

Дзюдзь Михайло Семенович

 

  1.  

Доманський Володимир Володимирович

 

  1.  

Дума Андрій Романович

 

  1.  

Квурт Володимир Леонідович

 

  1.  

Кеньо Катерина Іванівна

 

  1.  

Кирилич Володимир Ігорович

 

  1.  

Козловський Григорій Петрович

 

  1.  

Мамчур Звенислава Ігорівна

 

  1.  

Риботицька Соломія Володимирівна

 

  1.  

Свіщов Віталій Олександрович

 

  1.  

Седіло Микола Григорович

 

  1.  

Стефанків Святослав Миколайович

 

  1.  

Супрун Ірина Анатоліївна

 

  1.  

Фенчин Олег Романович

 

  1.  

Цеголко Петро Павлович

 

  1.  

Швед Євген Васильович

 

  1.  

Шеремета Святослав Петрович

 

  1.  

Ярмола Анна Петрівна

 

 

 

Депутатська фракція ПП «СЛУГА НАРОДУ»

  1.  

Козицький Максим Зіновійович

голова фракції

  1.  

Холод Юрій Ігорович

уповноважений представник фракції

  1.  

Василько Олена Василівна

 

  1.  

Дейнека Анатолій Михайлович

 

  1.  

Доскіч Юрій Юрійович

 

  1.  

Іванченко Наталія Олександрівна

 

  1.  

Тіщенко Олександр Володимирович

 

  1.  

Ткачук Павло Петрович

 

  1.  

Фединяк Роман Анатолійович

 

 

Депутатська фракція «Об'єднання «САМОПОМІЧ»

  1.  

Зубач Любомир Львович

голова фракції

  1.  

Дворянин Парасковія Ярославівна

 

  1.  

Кізима Роман Михайлович

 

  1.  

Кобецька Леся Миколаївна

 

  1.  

Кобзарев Олександр Володимирович

 

  1.  

Оленич Сергій Романович

 

  1.  

Письменна Тетяна Олександрівна

 

  1.  

Свистун Інна Василівна

 

  1.  

Хархаліс Володимир Романович

 

 

Депутатська фракція ВО «Батьківщина»

  1.  

Сумало Назарій Михайлович

голова фракції

  1.  

Стечак Світлана Степанівна

уповноважений представник фракції

  1.  

Дуліб’яник Андрій Ярославович

 

  1.  

Пилип Степан Романович

 

  1.  

Стецькович Іван Іванович

 

  1.  

Цибуля Леонід Йосифович

 

  1.  

Гірник Євгеній Володимирович

 

 

Депутатська фракція ПП «ГОЛОС»

  1.  

Добош Ростислав Олексійович

голова фракції

  1.  

Хобзей Северин Павлович

заступник голови

  1.  

Герус Іванна Ігорівна

секретар

  1.  

Дмитришин Роман Михайлович

 

  1.  

Миляник Захар Богданович

 

  1.  

Вороновська Роксолана Андріївна

 

  1.  

Галецька Наталія Богданівна

 

 

Депутатська фракція ВО «Свобода»

  1.  

Панькевич Олег Ігорович

голова фракції

  1.  

Байтала Михайло Романович

 

  1.  

Леонов Едуард Володимирович

 

  1.  

Сех Ірина Ігорівна

 

  1.  

Ситник Йосиф Степанович

 

  1.  

Чорна Галина Михайлівна

 

 

Депутатська фракція Народного Руху України

  1.  

Филипів Роман Степанович

голова фракції

  1.  

Іщук Микола Васильович

заступник голови

  1.  

Мазур Юрій Миколайович

секретар

4. Гагалюк Богдан Миколайович уповноважений представник фракції

5.

Дзядик Сергій Євгенович

 

 

6.

Ковальчук Ігор Васильович

 

 

 

Депутатська фракція ПП «Українська Галицька Партія»

  1.  

Чолій Тарас Богданович

голова фракції

  1.  

Щурко Іван Петрович

заступник голови

  1.  

Кравець Ірина Дмитрівна

секретар

  1.  

Кульчицька-Волчко Марія Василівна

 

  1.  

Фольварочний Юрій Ярославович

 

  1.  

Андрейко Віталій Васильович

 

 

Депутатська фракція ПП «ЗА МАЙБУТНЄ»

  1.  

Подвірний Тарас Михайлович

голова фракції

  1.  

Пелиховський Ярослав Володимирович  

уповноважений представник фракції

  1.  

Бей Тетяна Богданівна

 

  1.  

Пляцок Анастасія Сергіївна

 

  1.  

Раделицький Юрій Орестович

 

  1.  

Саган Володимир Степанович

 

 

 

Міжфракційна депутатська група «Рівні можливості»

  1.  

Риботицька Соломія Володимирівна

голова групи

  1.  

Бей Тетяна Богданівна

 

  1.  

Березюк Ольга Миронівна

 

  1.  

Вороновська Роксолана Андріївна

 

  1.  

Галецька Наталія Богданівна

 

  1.  

Іванченко Наталія Олександрівна

 

7

Іщук Микола Васильович  

8.

Кравець Ірина Дмитрівна

 

 

9.

Кульчицька-Волчко Марія Василівна

 

 

10.

Пляцок Анастасія Сергіївна

 

 

11.

Стечак Світлана Степанівна

 

 

12.

Супрун Ірина Анатоліївна

 

 

13.

Ярмола Анна Петрівна