Президія


 

Склад президії Львівської обласної ради  VIII скликання

 

I. Керівництво обласної ради

 

1. Гримак  Ірина Ярославівна  голова обласної ради.

2. Гірник Євгеній Володимирович перший заступник голови обласної  ради.

3. Холод Юрій Ігорович заступник голови обласної ради.

 

II. Голови постійних комісій

 

4. Квурт Володимир Леонідович  з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

5. Кирилич Володимир Ігоровичз питань розвитку місцевого самоврядування.

6. Фединяк Роман Анатолійовичз питань законності, депутатської етики, регламенту та свободи слова.

7. Сумало Назарій Михайлович з питань правоохоронної, антикорупційної діяльності та військових формувань.

8.  Ярмола Анна Петрівназ  питань охорони здоров'я та материнства.

9. Іщук Микола Васильовичз  питань соціального захисту, прав дітей, людини та учасників бойових дій.

10. Шеремета Святослав Петрович з питань культури, інформаційної політики та промоції.

11. Свіщов Віталій Олександрович з питань екології, природних ресурсів та рекреації.

12. Раделицький Юрій Орестович з питань діяльності агропромислового комплексу, підприємництва та інвестицій.

13. Седіло Микола Григорович з питань комунального майна.

14. Герус Іванна Ігорівна з питань освіти, науки та інновацій.

15. Козловський Григорій Петрович з питань інженерного, житлово-комунального господарства, інфраструктури та паливно-енергетичного комплексу.

16. Щурко Іван Петровичз питань історико-культурної спадщини та туризму.

17. Галецька Наталія Богданівназ питань євроінтеграції, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

18. Бей Тетяна Богданівна з питань молоді та спорту.

 

III. Уповноважені представники депутатських груп і фракцій

 

19. Дуда Олег Романович – голова фракції політичної партії «Європейська Солідарність».

20. Козицький Максим Зіновійович – голова фракції політичної партії «Слуга народу».

21. Зубач Любомир Львович – голова фракції політичної партії «Об’єднання «Самопоміч».

22. Цибуля Леонід Йосифович – голова фракції політичної партії ВО «Батьківщина».

23. Добош Ростислав Олексійович  – голова фракції політичної партії «Голос».

24. Панькевич Олег Ігорович – голова фракції політичної партії ВО «Свобода».

25. Филипів Роман Степанович – голова фракції політичної партії  «Народний Рух України».

26. Чолій Тарас Богданович – голова фракції політичної партії «Українська Галицька Партія».

27. Подвірний Тарас Михайлович – голова фракції політичної партії «За майбутнє».