Депутати


Депутати Львівської обласної ради VIIІ скликання

 

 

Прізвище, ім'я, по батькові

Суб'єкт висування

Посада

Місце праці

  1.  

Андрейко Віталій Васильович

ПП "Українська Галицька Партія"

Директор

ПП "Комфорт Містобуд"

  1.  

Байтала Михайло Романович

ВО "Свобода"

Начальник управління

Державне агентство з управління зоною відчуження

  1.  

Баран Василь Степанович

ПП "Європейська солідарність"

Директор

Перемишлянська районна філія Львівського обласного центру зайнятості

  1.  

Бей Тетяна Богданівна

ПП "За майбутнє"

Директор

Товариство з обмеженою відповідальністю «Форелька»

  1.  

Березюк Ольга Миронівна

ПП "Європейська солідарність"

Тимчасово не працює

Тимчасово не працює

  1.  

Білас Всеволод Омелянович

ПП "Європейська солідарність"

Директор з корпоративних питань

Приватне акціонерне товариство «ІДС»

  1.  

Буба Євген Іванович

ПП "Європейська солідарність"

Директор

Мале підприємство «РУНО»

  1.  

Буняк Степан Остапович

ПП "Європейська солідарність"

Фізична особа-підприємець

Фізична особа-підприємець

  1.  

Василько Олена Василівна

ПП "Слуга народу"

Директор

Департамент архітектури та розвитку містобудування Львівської обласної державної адміністрації

  1.  

Вороновська Роксолана Андріївна

ПП "Голос"

Директор

ТОВ "Ел Ві Бі Ес Консалтинг"

  1.  

Гагалюк Богдан Миколайович

ПП "Народний Рух України"

 

 

  1.  

Галецька Наталія Богданівна

ПП "Голос"

Старший викладач; провідний юрисконсульт

ЗВО “Український католицький університет”; ТзОВ “Бізнес Профіт Консалт”

  1.  

Ганущин Олександр Олександрович

ПП "Європейська солідарність"

   
  1.  

Герус Іванна Ігорівна

ПП "Голос"

Голова секретаріату

Львівська обласна територіальна організація Політичної Партії "Голос"

  1.  

Гичка Михайло Михайлович

ПП "Європейська солідарність"

Генеральний директор

Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради «Львівська обласна клінічна лікарня»

  1.  

Гірник Євгеній Володимирович

ВО "Батьківщина"

Комерційний директор, молодший науковий співробітник

ФОП Гірник В.Є. Інститут обдарованої дитини Національної академії педагогічних наук України

  1.  

Гримак Ірина Ярославівна

ПП "Європейська солідарність"

Голова

Львівська обласна рада

  1.  

Дворянин Парасковія Ярославівна

ПП "Обєднання "Самопоміч"

Директор з інформаційних проектів

Приватне акціонерне товариство «ТРК «Люкс»

  1.  

Дейнека Анатолій Михайлович

ПП "Слуга народу"

Начальник управління

Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства

  1.  

Демчина Роман Іванович

ПП "Європейська солідарність"

Директор

Приватне підприємство «Рома»

  1.  

Дзюдзь Михайло Семенович

ПП "Європейська солідарність"

Пенсіонер

Пенсіонер

  1.  

Дзядик Сергій Євгенович

ПП "Народний Рух України"

Голова

Львівська крайова організація політичної партії Народний Рух України

  1.  

Дмитришин Роман Михайлович

ПП "Голос"

Лікар-ординатор ВНМД КНМД

ВМКЦ ЗР

  1.  

Добош Ростислав Олексійович

ПП "Голос"

Заступник директора

ТзОВ "Компресорні Технології"

  1.  

Доманський Володимир Володимирович

ПП "Європейська солідарність"

Голова

Брюховицька селищна рада

  1.  

Доскіч Юрій Юрійович

ПП "Слуга народу"

Президент

Товариство з додатковою відповідальністю «ГАЛ-КАТ»

  1.  

Дуда Олег Романович

ПП "Європейська солідарність"

Лікар-онкохірург

КНП ЛОР «Львівський онкологічний регіональний лікувально-діагностичний центр»

  1.  

Дуліб’яник Андрій Ярославович

ВО "Батьківщина"

Радник директора з економічних питань

ТзОВ «Надрагідробурмаш»

  1.  

Дума Андрій Романович

ПП "Європейська солідарність"

Директор

Товариство з обмеженою відповідальністю «Львівське АТП 14631»

  1.  

Зубач Любомир Львович

ПП "Обєднання "Самопоміч"

Заступник міського голови

Апарат виконавчого комітету Львівської міської ради

  1.  

Іванченко Наталія Олександрівна

ПП "Слуга народу"

Асистент кафедри інфекційних хвороб

Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького

  1.  

Іщук Микола Васильович

ПП "Народний Рух України"

Фізична особа-підприємець

Фізична особа-підприємець

  1.  

Квурт Володимир Леонідович

ПП "Європейська солідарність"

Голова

Винниківська міська рада

  1.  

Кеньо Катерина Іванівна

ПП "Європейська солідарність"

Комерційний директор

Комунальний заклад Львівської обласної ради «Львівський обласний академічний театр ляльок»

  1.  

Кирилич Володимир Ігорович

ПП "Європейська солідарність"

Лікар-хірург

Комунальне некомерційне підприємство «Кам’янка-Бузька центральна районна лікарня»

  1.  

Кізима Роман Михайлович

ПП "Обєднання "Самопоміч"

Фізична особа-підприємець

Фізична особа-підприємець

  1.  

Кобецька Леся Миколаївна

ПП "Обєднання "Самопоміч"

Директор з лікувальної роботи

КНП «Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги м. Львова»

  1.  

Кобзарев Олександр Володимирович

ПП "Обєднання "Самопоміч"

Директор

Комунальна установа "Інститут міста"

  1.  

Ковальчук Ігор Васильович

ПП "Народний Рух України"

Генеральний директор

Львівський онкологічний центр

  1.  

Козицький Максим Зіновійович

ПП "Слуга народу"

Голова

Львівська обласна державна адміністрація

  1.  

Козловський Григорій Петрович

ПП "Європейська солідарність"

Фізична особа-підприємець

Фізична особа-підприємець

  1.  

Кравець Ірина Дмитрівна

ПП "Українська Галицька Партія"

Секретар ради

Виконавчий комітет Новороздільської міської ради

  1.  

Кульчицька-Волчко Марія Василівна

ПП "Українська Галицька Партія"

Фізична особа-підприємець

Фізична особа-підприємець

  1.  

Леонов Едуард Володимирович

ВО "Свобода"

Пенсіонер 

Пенсіонер 

  1.  

Мазур Юрій Миколайович

ПП "Народний Рух України"

Заступник директора

МПП-фірма «Тріал»

  1.  

Мамчур Звенислава Ігорівна

ПП "Європейська солідарність"

Завідувач каферди

Львівський національний університет імені Івана Франка

  1.  

Миляник Захар Богданович

ПП "Голос"

Приватний підприємець

Приватний підприємець

  1.  

Оленич Сергій Романович

ПП "Обєднання "Самопоміч"

Директор

Приватне підприємство «КАРПАТИ-БУДІНВЕСТСЕРВІС»

  1.  

Панькевич Олег Ігорович

ВО "Свобода"

Голова

ЛОО  ВО “Свобода”

  1.  

Пелиховський Ярослав Володимирович

ПП "За майбутнє"

Тимчасово не працює

Тимчасово не працює

  1.  

Пилип Степан Романович

ВО "Батьківщина"

Керівник

Приватний підприємець

  1.  

Письменна Тетяна Олександрівна

ПП "Обєднання "Самопоміч"

Заступник директора

Товариство з обмеженою відповідальністю «Технічне бюро «Фаєрмур»

  1.  

Пляцок Анастасія Сергіївна

ПП "За майбутнє"

Приватний підприємець

Приватний підприємець

  1.  

Подвірний Тарас Михайлович

ПП "За майбутнє"

Помічник-консультант народного депутата України

Апарат Верховної Ради України

  1.  

Раделицький Юрій Орестович

ПП "За майбутнє"

Викладач - професор кафедри

Національний університет ім.І.Франка, економічний факультет

  1.  

Риботицька Соломія Володимирівна

ПП "Європейська солідарність"

Викладач

КЗ ЛОР "Львівський фаховий коледж ужиткового та декоративного мистецтва імені І. Труша"

  1.  

Саган Володимир Степанович

ПП "За майбутнє"

Представник благодійного фонду в Городоцькому районі

Благодійна організація «Фонд братів Дубневичів»

  1.  

Свистун Інна Василівна

ПП "Обєднання "Самопоміч"

Начальник

Управління комунальної власності департаменту економічного розвитку Львівської міської ради

  1.  

Свіщов Віталій Олександрович

ПП "Європейська солідарність"

Фізична особа-підприємець

Фізична особа-підприємець

  1.  

Седіло Микола Григорович

ПП "Європейська солідарність"

Фізична особа-підприємець

Фізична особа-підприємець

  1.  

Сех Ірина Ігорівна

ВО "Свобода"

Юрист

ТОВ «ЛАДА-ОРГАНІКА»

  1.  

Ситник Йосиф Степанович

ВО "Свобода"

Завідувач кафедрою

Національний університет “Львівська політехніка”

  1.  

Стефанків Святослав Миколайович

ПП "Європейська солідарність"

Голова

Уличненська сільська рада

  1.  

Стецькович Іван Іванович

ВО "Батьківщина"

Заступник начальника відділу

Львівська обласна рада

  1.  

Стечак Світлана Степанівна

ВО "Батьківщина"

Фізична особа-підприємець

Фізична особа-підприємець

  1.  

Сумало Назарій Михайлович

ВО "Батьківщина"

Комерційний директор

ТзОВ «Бейден»

  1.  

Супрун Ірина Анатоліївна

ПП "Європейська солідарність"

Фізична особа-підприємець

Фізична особа-підприємець

  1.  

Тіщенко Олександр Володимирович

ПП "Слуга народу"

Військовий комісар

Львівський обласний військовий комісаріат

  1.  

Ткачук Павло Петрович

ПП "Слуга народу"

Начальник

Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного

  1.  

Фединяк Роман Анатолійович

ПП "Слуга народу"

Фізична особа-підприємець

Фізична особа-підприємець

  1.  

Фенчин Олег Романович

ПП "Європейська солідарність"

Лікар-хірург

Сокальська центральна районна лікарня

  1.  

Филипів Роман Степанович

ПП "Народний Рух України"

Заступник голови

Львівська крайова організація політичної партії «Народний Рух України»

  1.  

Фольварочний Юрій Ярославович

ПП "Українська Галицька Партія"

Менеджер зі збуту

ТзОВ "Радехівський цукор"

  1.  

Хархаліс Володимир Романович

ПП "Обєднання "Самопоміч"

Директор

Товариство з обмеженою відповідальністю «Явір-Інвест.»

  1.  

Хобзей Северин Павлович

ПП "Голос"

Приватний підприємець

Приватний підприємець

  1.  

Холод Юрій Ігорович

ПП "Слуга народу"

Заступник голови

Львівська обласна державна адміністрація

  1.  

Цеголко Петро Павлович

ПП "Європейська солідарність"

Представник Національної ради

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

  1.  

Цибуля Леонід Йосифович

ВО "Батьківщина"

В.о. головного лікаря

КНП "Радехівська ЦРЛ"

  1.  

Чолій Тарас Богданович

ПП "Українська Галицька Партія"

Заступник голови ради

ГО "Українська Галицька Асамблея"

  1.  

Чорна Галина Михайлівна

ВО "Свобода"

Головний редактор

Газета ВО «Свобода»

  1.  

Швед Євген Васильович

ПП "Європейська солідарність"

Голова

Бродівська районна рада

  1.  

Шеремета Святослав Петрович

ПП "Європейська солідарність"

Директор

Комунальне підприємство Львівської обласної ради «Доля»

  1.  

Щурко Іван Петрович

ПП "Українська Галицька Партія"

Голова

ЛОО  "Українська Галицька Партія"

  1.  

Ярмола Анна Петрівна

ПП "Європейська солідарність"

Директор

Комунальне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги у місті Чрвоноград»