Депутати відвідали Історико-краєзнавчий музей м. Винники

Депутати відвідали Історико-краєзнавчий музей м. Винники

12.01.2022

Комісія з питань культури, інформаційної політики та промоції спільно з комісією з питань історико-культурної спадщини та туризму у вівторок, 11 січня, відвідали у Винниках комунальний заклад Львівської обласної ради «Історико-краєзнавчий музей».

Як повідомив голова комісії з питань культури, інформаційної політики та промоції Святослав Шеремета, депутати разом з керівництвом музею обговорили питання подальшого розвитку комунального закладу та оглянули його оновлені експозиції.

«На мою думку, це один з найкращих інтерактивних музеїв України. Вдячний Львівській обласній раді за підтримку таких закладів культури, а також директору музею Ігорю Тимцю за фаховий підхід до розвитку музею», - зауважив Святослав Шеремета.

У свою чергу, заступник голови комісії з питань культури, інформаційної політики та промоції Петро Цеголко наголосив, що Історико-краєзнавчий музей м. Винники справляє надзвичайне враження.

«Це оновлений інтерактивний заклад, в експозиції якого широко використовуються сучасні технології, зокрема відеофільми з реконструкцією історичних подій, різноманітні звукові ефекти тощо.

Нова експозиція музею розповідає про історію нашого краю з найдавніших часів і до ХVІІІ ст.», - повідомив Петро Цеголко.

Довідково:

Історико-краєзнавчий музей міста Винники створено в 1991 р., 4 вересня 1994 р. в музеї відкрито експозицію, яка діяла до 2019 року. Тепер тут оновлений інтерактивний музей, експозиції якого покликані популяризувати археологію, застосовуючи для цього нові технології.