Віталій Вергелес та Тарас Міщук – бронзові призери чемпіонату світу з веслування

08.08.2022

Вихованці комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський фаховий коледж спорту» Віталій Вергелес та Тарас Міщук стали бронзовими призерами чемпіонату світу з веслування на байдарках і каное, який тривав 3 – 7 серпня у канадському Галіфаксі.

Обидва спортсмени посіли ІІІ місце у складі екіпажу чотиримісного каное у фінальному заїзді на дистанції 500 м. Разом із Віталієм та Тарасом веслували також ковельці Андрій Рибачок та Юрій Вандюк. Українська четвірка лише 1,1 с. поступилася переможцям - екіпажу з Іспанії.

У перегонах на каное-двійці на 500 м Віталій Вергелес у парі з Андрієм Рибачком посів 6 місце.

Ще одна вихованка коледжу Анастасія Горлова у парі з Людмилою Кукліновською з Горішніх Плавнів продемонструвала шостий результат у перегонах на байдарці-двійці на 200 м. На дистанції 500 м в українок 12-а підсумкова позиція.