Львівську обласну раду відвідали представники учнівського парламенту області

Львівську обласну раду відвідали представники учнівського парламенту  області

20.11.2023

Сьогодні, 20 листопада, керівники шкільних самоврядувань навчальних закладів Львівщини відвідали Львівську обласну раду. Представники шкільних парламентів зустрілися з очільниками обласної військової адміністрації, Служби у справах дітей та апарату обласної ради. 

Захід присвятили Всесвітньому дню дитини та річниці ухвалення Генасамблеєю ООН Конвенції про права дитини.

Школярів ознайомили з основними функціями та повноваженнями, які виконує представницький орган області, розповіли як працюють депутати, які рішення ухвалюють та яким чином відстоюють та захищають права виборців, які історичні та доленосні події відбувалися у стінах та біля будівлі обласної ради, а також, які видатні особистості України свого часу працювали в приміщенні обласного парламенту.

Зі свого боку, учні озвучили ті проблемні питання, які їх хвилюють у повсякденному житті школи, зокрема щодо дотримання прав дитини, ролі самоврядування у навчальних закладах, адаптації внутрішньо переміщених дітей у колективах, дітей з особливими освітніми потребами, також торкнулися питання роботи психологів та взаємовідносин з дирекцією та вчительським складом.
 
Найбільше діти акцентували увагу на тому, що вони прагнуть, аби їх чули, реагували на їх пропозиції з покращення життя у школі, реалізовували важливі інфраструктурні проєкти, дбали про їх безпеку, харчування та забезпечували гарну атмосферу та цікаве шкільне життя.