Ліцеїстів-крутян навчають керувати дронами
![Ліцеїстів-крутян навчають керувати дронами](https://www.lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/a4efa17656ffa49ddc0e954c222feb95.png)
16.03.2023
Вихованців комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут» розпочали навчати керувати дронами.
«Під керівництвом професійних інструкторів взводи опановують початкові навички керування коптерами. І це їм насправді подобається – бачити і відчувати, як слухається складний апарат найменшого дотику до пульта.
Найкращі з наших ліцеїстів зможуть покращити свої вміння у спеціалізованих центрах», - поінформували у Ліцей імені Героїв Крут.
Отримуйте щоденні оновлення
Відео
Переглянути всі відео
![](https://www.lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)