Комісії облради проведуть спільне засідання щодо передачі Військово-медичному клінічному центру Західного регіону комунальних приміщень
![Комісії облради проведуть спільне засідання щодо передачі Військово-медичному клінічному центру Західного регіону комунальних приміщень](https://www.lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/68f28721c174eaac2c88759e4099272b.png)
24.05.2023
Комісія з питань охорони здоров’я та материнства і комісія з питань комунального майна обласної ради проведуть спільне засідання щодо передачі Військово-медичному клінічному центру Західного регіону приміщень відділення реабілітації та відновного лікування Львівської обласної дитячої клінічної лікарні «ОХМАТДИТ».
Про це повідомила голова комісії з питань охорони здоров’я та материнства Анна Ярмола.
«Плануємо заслухати військових із цього питання, за потреби виїдемо на місце, і в стінах обласної ради ухвалимо спільне рішення про спосіб передачі Військово-медичному клінічному центру обласного комунального майна у смт. Брюховичі. Ця будівля «ОХМАТДИТу» наразі не використовується, тому може стати у нагоді для реалізації проєкту з реабілітації наших військових», - зауважила Анна Ярмола.
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://www.lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)