Боротьба з COVID-19: потреба Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні

Боротьба з COVID-19: потреба Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні

25.03.2020

Продовжуємо знайомити всіх небайдужих з потребами лікарень, які першими візьмуть на себе удар у боротьбі з коронавірусом.

Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради «Львівська обласна інфекційна клінічна лікарня» станом на сьогодні, 25 березня, має найбільшу потребу в медичних функціональних ліжках; в поповненні і створенні запасу засобів індивідуального захисту для персоналу і масок для пацієнтів; пульсоксиметрах; безконтактних термометрах; апаратах для визначення артеріального тиску автоматичні (напівавтоматичні); манометрах для точок доступу до кисню, зволожувачах кисню, ротаметрах кисню; кисневих концентраторах; моніторах пацієнта; апаратах для ШВЛ; апаратах для визначення газів крові, електролітів, лактату; бактерицидних опромінювачах; антипролежневих матрацах; експрес-тестах на визначення антигену коронавірусу.

Варто зауважити, що в медзакладі кількість ліжок, відведених для поступлень коронавірусних хворих, – 300; кількість ліжок відділення інтенсивної терапії зараз – 10, буде – 16; кількість медперсоналу, який задіяний для лікування хворих, – 280; кількість точок підведеної кисневої інфраструктури зараз 16, буде – 113; кількість апаратів ШВЛ зараз – 10, буде – 14; кількість пульсоксиметрів – 45.

Щодо медикаментів, то в лікарні  створений достатній запас антибіотиків, противірусних препаратів, інфузійних розчинів, деззасобів, антисептичних засобів.

Львівська обласна інфекційна клінічна лікарня дякує всім, хто вже відгукнувся і допоміг з апаратами для ШВЛ (2 шт), термометрами ртутними, кардіомоніторами (3 шт.), ліжками й матрацами, антисептичними засобами, захисним одягом та іншим. Повний перелік – на слайді.

З питань надання допомоги Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні можна звертатися до Берника Ігоря Петровича, тел.: 067 37 444 38.

Нагадаємо, Львівська обласна інфекційна клінічна лікарня включена в перелік медичних установ, що визначені на передовій у боротьбі з коронавірусом на Львівщині.