Юрій Гудима зустрівся із Надзвичайним та Повноважним Послом Угорщини в Україні

Юрій Гудима зустрівся із Надзвичайним та Повноважним Послом Угорщини в Україні

18.10.2019

 

Сьогодні, 18 жовтня, заступник голови Львівської обласної ради Юрій Гудима та голова ОДА Маркіян Мальський зустрілися із Надзвичайним та Повноважним Послом Угорщини в Україні Іштваном Ійдярто.

Під час зустрічі сторони  обговорили актуальні питання українсько-угорського співробітництва.

Зокрема, Юрій Гудима подякував Угорщині за підтримку територіальної цілісності та суверенітету України, а також за надання гуманітарної допомоги Україні: реабілітації учасників АТО/ООС, організації відпочинку в Угорщині для дітей учасників АТО/ООС, передачу медичного обладнання.

«Хочу наголосити на важливості посилення міжрегіональних зв’язків Львівщини з угорськими регіонами, зокрема з тими, які належать до Карпатського регіону, з метою реалізації спільних проєктів, спрямованих на розвиток Карпат. Також з боку обласної ради можу вас запевнити у підтримці спільних соціально-економічних, культурних, освітніх та інших проєктів у майбутньому», - зазначив Юрій Гудима. 

В свою чергу Надзвичайний та Повноважний Посол Угорщини в Україні Іштван Ійдярто наголосив на необхідності активізувати співробітництво між Львівщиною і регіонами Угорщини щодо культурних та освітніх обмінів, започаткування спільних проектів, економічної співпраці, а також щодо охорони історико-культурної спадщини.

Слід зауважити, що Посол відвідує Львів з метою участі в урочистих заходах з нагоди 30-річчя діяльності Товариства культури львівських угорців, що включатимуть відкриття виставки «Угорські леви Іуди в Галичині» у Львівському історичному музеї та концерт в Палаці Потоцьких.