Лоукостер SkyUp запускає зі Львова авіарейси до Праги, Харкова та Києва

Лоукостер SkyUp запускає зі Львова авіарейси до Праги, Харкова та Києва

17.10.2019

 

Сьогодні, 17 жовтня, у Міжнародному аеропорту "Львів" імені Данила Галицького відбулося урочисте відкриття прямих авіарейсів зі Львова до Києва, Харкова, Праги українським лоукостером  SkyUp.

«Сьогодні гарний урочистий день, коли наш амбіційний національний авіаперевізник  SkyUp запускає нові рейси зі Львова. Компанія, яка зареєстрована зовсім недавно, у 2016 році, а уже виконує чимало польотів у різні країни світу. Понад мільйон цьогоріч пасажирів, перевезених SkyUp   - це вже серйозний показник. Щирі вітаю усіх, бажаю успіхів, процвітання, збільшення пасажиропотоку та здорової конкуренції», - зазначив під час вітального слова перший заступник голови Львівської обласної ради Богдан Гагалюк.

Отож, зі Львова до Праги можна буде полетіти у четвер та неділю. Вартість квитків стартує від 1313 грн. Рейси виконуватимуть до 28 березня 2020 року.
Зі Львова до Харкова рейси виконуватимуть також щочетверга та неділі. Квитки коштують від 636 грн в один бік.
Цього ж дня можна буде полетіти до Києва. Рейси виконуватимуть по понеділках, вівторках, четвергах, п’ятницях та неділях. Вартість квитків стартує від 508 грн у одну сторону.

Довідково:
ТОВ «Авіакомпанія «Скайап» зареєстроване у Києві в червні 2016 року. Його керівником став відомий експерт у сфері авіації Євген Хайнацький. Засновником SkyUp виступило ТОВ «ACS-Україна» Тетяни Альби та Юрія Альби, яким також належить туроператор JoinUp! 
Додамо, що SkyUp зі Львова літає до Києва, Харкова, Праги, Тель-Авіва, Шарджа та Парижа.