Богдан Гагалюк зустрівся із Надзвичайним і Повноважним Послом Великої Британії в Україні

Богдан Гагалюк зустрівся із Надзвичайним і Повноважним Послом Великої Британії в Україні

21.10.2019

 

Сьогодні, 21 жовтня, перший заступник голови Львівської обласної ради Богдан Гагалюк та голова ОДА Маркіян Мальський зустрілися із Надзвичайним і Повноважним Послом Великої Британії в Україні Меліндою Сіммонс.

Сторони обговорили можливі напрями напрями співпраця між Львівщиною та Великобританією.

Богдан Гагалюк подякував Великобританії за незмінну підтримку територіальної цілісності та суверенітету України, а також за гуманітарну місію.

«Україна зараз переживає непрості часи, тому підтримка дружніх нам країн є дуже важливою, так як і надання гуманітарної допомоги громадам, які постраждали від конфлікту на сході. Як відомо, Великобританія є найбільшим донором Міжнародного Комітету Червоного Хреста, - зауважив Богдан Гагалюк. - Ще одним важливим питанням для обговорення є можливість спрощення візового режиму для українців зі сторони Великобританії. Відтак це стане новим імпульсом для економічного, культурного та освітнього співробітництва, а також активізації туризму в регіоні».
Зі свого боку  Надзвичайний і Повноважний Посол Великої Британії в Україні Мелінда Сіммонс цікавилася ходом реформи децентралізації та історією успіху місцевих громад, які відбулися після добровільного об’єднання  та отримання додаткового фінансового ресурсу.  
Перший заступник голови облради поінформував, що близько 10 із 40 об’єднаних громад на Львівщині мають профіцит бюджету, активно розвиваються, отож, якщо необхідно, можна відвідати ці громади і ознайомитися з їх життям після об’єднання. 

Також присутні обговорили питання проведення реформ в Україні, зокрема медичної, можливості залучення інвестицій в регіон та різного роду міжрегіональних зв’язків.