Юлія Ткач та Оксана Лівач у складі національної збірної вибороли золото на Кубку світу з вільної боротьби

Юлія Ткач та Оксана Лівач у складі національної збірної вибороли золото на Кубку світу  з вільної боротьби

12.12.2022

Борчині зі Львівщини стали володарками Кубка світу з вільної боротьби у США. У фінальній зустрічі збірна України з рахунком 6:4 перемогла команду з Китаю.
У складі української команди змагались борчині зі Львівської області – Юлія Ткач-Остапчук та Оксана Лівач. Юлія виборола перемоги для України в усіх трьох раундах. Оксані вдалось перемогти у фінальному раунді.

Обидві спортсменки тренуються у Львівській обласній школі вищої спортивної майстерності. Тренує команду львів‘янин Андрій Стаднік.

Україна уперше в історії виграла жіночий Кубок світу з боротьби. За всю історію Кубка світу Україна раніше лише двічі фінішувала на подіумі: третє місце у 2002 році та друге – у 2005.