На Львівщині створять ще два об’єкти природно-заповідного фонду

На Львівщині створять ще два об’єкти природно-заповідного фонду

22.09.2021

На Львівщині пропонують оголосити пам’ятками природи такі об’єкти природо-заповідного фонду: ботанічну пам’ятку природи місцевого значення «Віковий дуб» та парк-пам’ятку садово-паркового мистецтва «Кульпарків».

Відповідне рішення підтримала комісія з питань екології,  природних ресурсів та рекреації обласної ради у вівторок, 21 вересня. 

Ботанічна пам’ятка природи місцевого значення «Віковий дуб» знаходиться у Львові (вул. Івана Франка, 157-А – вул. Енергетична, 19). Заповідний об’єкт має особливу природоохоронну, історичну та естетичну цінність. Вік дерев становить понад 400 років.

Парк-пам’ятка садово-паркового мистецтва місцевого значення «Кульпарків» поблизу Львівської обласної клінічної психіатричної лікарні пропонується до заповідання з  метою збереження і  відновлення ландшафтно-терапевтичного середовища.  

«Розширення існуючих та створення нових територій та об’єктів природно-заповідного фонду є важливим для нас завданням.  Ми будемо продовжувати роботу у цьому напрямку і надалі», - зазначив заступник голови комісії Анатолій Дейнека.

За його словами, на найближчій  сесії депутати розглянуть проєкт рішення про  визнання цих територій об’єктом природно-заповідного фонду.